Mnóstwo emocji i remis Czarnych w Szubinie

17:33, 21.04.2024 ST Aktualizacja: 22:53, 27.04.2024

W meczu 18. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A (grupa Bydgoszcz II) Czarni Wierzchosławice zremisowali na wyjeździe z Szubinianką Szubin 4:4.

Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czarni przegrywali 0:1, po czym strzelili trzy gole i do przerwy prowadzili 3:1. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy gospodarze zmniejszyli dystans, a w 55. minucie goście stracili trzeciego gola. Stracili także jednego zawodnika, bo bramkarz Damian Kaźmierczak zobaczył czerwoną kartkę po faulu, który dał gospodarzom rzut karny, a potem wyrównanie.

Grający w dziesięciu Czarni znów wyszli na prowadzenie, lecz w 87. minucie Szubinianka po raz kolejny doprowadziła do remisu.

Za tydzień Czarni zagrają u siebie z Dębem Bąkowo/Dąbrowa Biskupia. Początek spotkania w sobotę 27 kwietnia o godzinie 16.

SZUBINIANKA SZUBIN – CZARNI WIERZCHOSŁAWICE 4:4 (1:3)

Bramki dla Czarnych: Olaf Miszczyk (29’), Jarosław Dąbrowski (34’), Dawid Marczak (37’), Kamil Brzustowicz (75’).

CZARNI: Damian Kaźmierczak – Piotr Grabski, Filip Sadowski, Krzysztof Sobczak, Marcin Marczak (55’ Kacper Łęczycki), Dawid Marczak, Jarosław Dąbrowski, Łukasz Kalbarczyk, Olaf Miszczyk, Kamil Brzustowicz, Karol Aleksandrzak. Trener: Krzysztof Stefański.

INNE MECZE 18. KOLEJKI

Pałuczanka Żnin – Mikrus-Gesal Szadłowice 4:2, Dąb Barcin – Kolorowi Krusza Zamkowa 6:0, Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia – Zagłębie Piechcin 3:0, Piast Złotniki Kujawskie – Tarant Wójcin 1:1, AF Brzoza – Sparta Janowiec Wielkopolski 4:1, Pogoń II Mogilno – Spójnia Białe Błota (niedziela, 16).

(ST)

komentarz(6)

....

21 0

Brawa dla kibiców którzy mimo dalekiego wyjazdu przyjechali i dopingowali naszą drużynę🙂 17:57, 21.04.2024

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

reo

ObiektywnyObiektywny

5 11

Co do kibiców wszystko ok, ale wypada wspierać wszystkich zawodników, a nie po zmianie bramkarza, w doliczonym czasie przy rzucie wolnym dla Szubinianki mówić że zaraz będzie 5 ;) chłopak wszedł w trudnym momencie a wytrzymał ciśnienie w takim momencie 21:17, 21.04.2024

13 2

A po drugie kto do kibiców śmiał się z Damiana że ,,macie tego swojego świetnego bramkarza’’ weź skończ wypisywać i dawać superki pod tym że nasz bramkarz dostał czerwo bo mi się nawet tego oglądać nie chce dzięki pozdro 21:38, 21.04.2024

Do XDDo XD

6 4

A Kacper to czyj bramkarz? Zmień podejście chłopaczku :) 21:41, 21.04.2024

JTCNWJTCNW

6 0

Kibicom czarnych to już się w *%#)!& poprzewracało ? Jak młodzi nie kibicowali to była stypa teraz zaczęli coś robić żeby mecze poza widowiskiem na murawie miały jeszcze pozytywny odzew na trybunach to znajdą się takie *%#)!& co się *%#)!& że młody kibic wyraża swoje zdanie? Ciekawy jestem czy tak samo odważnie byście wypisywali w internecie gdyby to była grupa dorosłych chłopów albo czy tak samo odważnie odpowiadalibyście na ich własne zdanie. To jest mecz , każdy ma oczy i umie subiektywnie wysunąć pewne wnioski co do każdego zawodnika trenera czy sędziego taki jest sport , nie zapominajmy w tym wszystkim że razem nosimy te barwy więc jeśli tak dalej będzie toczona ta mała wojenka przez kibiców to zaraz to zacznie się *%#)!& i na mecze będą przychodzić tylko wyselekcjonowani ludzie którzy nie wyrażają swojego zdanie na jakiś temat :) GRAMY W JEDNEJ DRUŻYNIE *%#)!& JESTEŚMY CZARNI WIERZCHOSŁAWICE ZROZUMCIE TO WKOŃCU ALBO Z NAMI ALBO *%#)!& Z…. 08:55, 22.04.2024