Zamknij

Unia II odrobiła trzybramkową stratę i zremisowała [ZDJĘCIA]

21:14, 06.04.2024 ST Aktualizacja: 17:56, 07.04.2024
Skomentuj

W meczu 12. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy B Unia II Gniewkowo zremisowała ze Zniczem Rojewo 3:3.

Chcesz wesprzeć działalność gniewkowo.eu?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nasz zespól przegrywał już 0:3 (tracą gole w 6., 9. i 25. minucie). Jeszcze przed przerwą złapał kontakt z rywalem, w drugiej połowie debiutujący w seniorskiej piłce Filip Gmerek (rocznik 2008) zdobył wyrównującą bramkę.

Za tydzień Unia II zmierzy się w Piotrkowie Kujawskim z Kujawami Kozy. Początek spotkania w niedzielę 14 kwietnia o godzinie 12:30.

[FOTORELACJA]1136[/FOTORELACJA]

UNIA II GNIEWKOWO – ZNICZ ROJEWO 3:3 (2:3)

Bramki dla Unii II: Karol Kruszczyński (29’ z karnego), Marcin Zakrzewski (40’), Filip Gmerek (65’).

UNIA II: Mariusz Andrzejak – Dylan Swat (46’ Filip Gmerek), Daniel Bromka, Ariel Olszewski, Patryk Łapiński, Mateusz Jadach, Sebastian Wiliński (68’ Patryk Korzeń), Kamil Piotrowiak, Karol Kruszczyński, Patryk Zajączkowski, Marcin Zakrzewski (46’ Kamil Szwed). Trener: Maciej Tyburek.

INNE MECZE 12. KOLEJKI

Orłowianka Orłowo – Noteć Inowrocław 0:2, Goplania Inowrocław – Fregata Polanowice 0:0, Unia Leszcze – Cuiavia II Inowrocław 1:6, Kujawiak Sukowy – Kujawy Kozy 2:0. Pauzował LZS Kościelec.