Unia na remis w pierwszym ligowym meczu na wiosnę

15:33, 16.03.2019 S.T Aktualizacja: 16:08, 22.03.2019

Nie udało się zdobyć kompletu punktów piłkarzom Unii Gniewkowo w pierwszym wiosennym meczu kujawsko-pomorskiej IV ligi. Drużyna Grzegorza Jeromina zremisowała 0:0 z Włocłavią Włocławek.

Obydwa zespoły nie powinny czuć się pokrzywdzone takim obrotem sprawy. W pierwszej połowie dominowała Unia, ale gości kilka razy przed utratą gola znakomitymi interwencjami ratował bramkarz. Po przerwie to Włocłavia była lepszym zespołem, lecz poważnie gniewkowskiej bramce zagroziła właściwie raz.

Przed meczem oficjalnie pożegnano odchodzącego z Unii po trzech latach występów Macieja Jaroszewskiego.

UNIA GNIEWKOWO – WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK 0:0

UNIA: Arkadiusz Stępień – Michał Piotrowski, Oskar Kryszak, Przemysław Żbikowski, Piotr Kaźmierski (70' Kamil Piotrowiak) – Bartosz Pędowski (80' Grzegorz Pakulski), Łukasz Cięgotura, Filip Sąsała, Łukasz Waligóra, Adrian Frelich (64' Mateusz Nowacki) – Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 18. KOLEJKI

Polonia Bydgoszcz – Pomorzanin Toruń 2:2, Unia Janikowo – Cuiavia Inowrocław 2:1, Sparta Brodnica – Chełminianka Chełmno 2:0, Kujawianka Izbica Kujawska – Kujawiak Kowal 2:1, Lech Rypin – BKS Bydgoszcz 2:3, Pogoń Mogilno – Wisła Nowe 3:2, Notecianka Pakość – Legia Chełmża 2:2, Unia Solec Kujawski – Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3.