Promuj to ogłoszenie

Pracownik ds. zakupów

Data dodania: 2020-03-03 08:40:04ID: 516

(52Pokaż numer[email protected]

Firma K.C.B. INTERLIGHT ? Sp. z o.o. w Gniewkowie? producent wyrobów świecarskich - poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik ds. zakupów.

Główne zadania i obowiązki:
-realizacja zakupów materiałów do produkcji zgodnie z zapotrzebowaniem produkcyjnym,
-opracowywanie dokumentacji zakupowej(zapytania ofertowe, zamówienia),
-prowadzenie negocjacji handlowych,
-współpraca z działami powiązanymi w zakresie realizacji projektów zakupowych
-zarządzanie portfelem dostawców (kontrola jakościowa - ilościowa, terminowość dostaw, obsługa
reklamacji),
-obsługa narzędzi wspomagających procesy zakupowe, przygotowywanie raportów, analiz i monitoring tych procesów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe lub średnie;
- Dobra znajomość języka angielskiego;
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
- Samodzielność i dobra organizacja pracy;
- Dokładność, staranność i terminowość;
- Umiejętność planowania, prowadzenia projektów i pracy w zespole;
- Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
- Mile widziane posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:
- Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- Dobre warunki pracy;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Stabilne zatrudnienie;
- Możliwość rozwoju.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
- CV wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.