Promuj to ogłoszenie

Zastępca Kierownika technicznego

Data dodania: 2020-02-07 12:16:55ID: 508

(52Pokaż numer[email protected]

Zakres obowiązków:
- utrzymanie maszyn w ruchu w procesie produkcyjnym
- realizacja prac remontowych maszyn i urządzeń
- bezpośredni nadzór nad pracownikami utrzymania ruchu
- nadzór nad środkami trwałymi wydziału.
- nadzór nad pracami inwestycyjnymi realizowanymi w wydziale.
- współpraca z innymi stanowiskami: brygadzista, mechanik, elektryk, Szef produkcji, Zmianowy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne: mechaniczne , automatyk, elektryk
- znajomość obsługi komputera MS Office, mile widziana znajomość programu typu CA
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
- umowa o pracę zgodnie z Kodeksem pracy
- dobre warunki pracy
- możliwość rozwoju
- możliwość wprowadzania innowacji technicznych

Możliwość rozwijania swojej kariery wśród ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dla najlepszych możliwość awansu w strukturze firmy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
-CV
-list motywacyjny wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.