Kierowca samochodu ciężarowego

Nr oferty: StPr/18/3094Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Miejsce pracy: Praca na terenie województwa kujawsko- pomorskiego, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przewóz materiałów opatrunkowych samochodem ciężarowym, praca na terenie województwa kujawsko- pomorskiego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 27.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat C+E
    • kurs okresowy na przewóz rzeczy
    • badania psychotechniczne dla kierowców
      Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ROBWAN" ROBERT WOJEWÓDKA
      Adres: Toruńska 39/6, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Robert Wojewódka
      Numer telefonu: 604-210-415
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      obsługa urządzeń biurowych, współpraca z firmami zewnętrznymi, wsparcie administracyjne w firmie
      StPr/19/0150
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      - dbałość o czystość budynku, - drobne naprawy sprzętu, - zgłaszanie na bieżąco wszelkich awarii i usterek w budynku firmy, - czyszczenie węży parafinowych, czyszczenie kociołków parafinowych, czyszc
      StPr/19/0121
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      pomoc w malowaniu lub nakładaniu powłok lakierniczych
      StPr/19/0019

      przewóz materiałów opatrunkowych samochodem dostawczym, praca na terenie Polski
      StPr/18/3093
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      przewóz materiałów opatrunkowych samochodem ciężarowym, praca na terenie województwa kujawsko- pomorskiego
      StPr/18/3094
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      wydawanie i sporządzanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami
      StPr/18/3804
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitarnych oraz ciągów komunikacyjnych
      StPr/18/3681
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      ochrona, dozór i kontrola ruchu osobowego i towarowego, obchody terenu chronionego
      StPr/18/3680