Cukiernik (nr 3466)

Miejsce pracy: Rzemieślnicza 9, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: produkcja cukiernicza
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.11.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Zawód:
    • Cukiernik*
      Uprawnienia:
      • prawo jazdy kat. B
        Pracodawca: "5XM" AGNIESZKA MACIEJCZYK, MACIEJ MACIEJCZYK-SPÓŁKA CYWILNA 5 X M AGNIESZKA MACIEJCZYK
        Adres: Rzemieślnicza 9, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorski
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty ul. Rzemieślnicza 9 Gniewkowo pn-pt w godz: 7-15
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, Godziny : 7-15
        nauczanie geofrafii i przyrody w szkole podstawowej
        StPr/18/3487
        wynagrodzenie od od 2 127 PLN

        produkcja piekarnicza
        StPr/18/3465
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        produkcja cukiernicza
        StPr/18/3466

        ochrona, dozór i kontrola ruchu osobowego osobowego i towarowego, obchody terenu chronionego
        StPr/18/3458
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN