kasjer-sprzedawca (nr 0948)

Miejsce pracy: Inowrocławska 4, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: OBSŁUGA KASY FISKALNE, ROZKŁADANIE TOWARU NA PÓLKI.PRACA NA TERENIE GNIEWKOWA
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 25.05.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • kasa fiskalna - obsługa
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, brak
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: HURTOWNIA BUDOWLANA "AGAD" SP.Z O.O
      Adres: Chrzanowskiego 25, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      zbijanie i montaż szkieletów tapicerskich.
      StPr/20/1067
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      stolarz, pakowacz, monter, tapicer-praca na produkcji
      StPr/20/1058
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      staż w salonie fryzjerskim
      StPr/20/1035
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      klejenie pianek PUR
      StPr/20/1022

      Zarządzanie sprzedażą i osiąganie odpowiednich wyników sprzedaży. Kierowanie i motywowanie podległego zespołu. Zamawianie towarów oraz zapewnianie prawidłowej prezentacji produktów i dostępności towarów dla klienta. Oferujemy wysokie zarobki, stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, szkolenia rozwojowe.
      StPr/20/0967
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      OBSŁUGA KASY FISKALNE, ROZKŁADANIE TOWARU NA PÓLKI.PRACA NA TERENIE GNIEWKOWA
      StPr/20/0948
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      PRACA W MARKECIE BUDOWLANYM W GNIEWKOWIE
      StPr/20/0949

      obsługa stołówki
      StPr/20/0947

      ochrona mienia obiektu wskazanego przez pracodawcę, praca na terenie Gniewkowa/Jezuickiej Strugi (możliwy zwrot kosztów dojazdu po okresie próbnym - warunkiem jest posiadanie własnego samochodu)
      StPr/20/0892

      prace administracyjno biurowe, podejmowanie decyzji, obsługa interesantów, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie pism urzędowych, prowadzenie bieżącej korespondencji, archiwizacja dokumentów
      StPr/20/0881