Pracownik liniowy

Nr oferty: 15/5/2019Dodane przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Radziejów

Miejsce pracy: Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przebieranie i oczyszczanie surowca przy taśmie, przepakowywanie wyrobów, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 13.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • badania sanitarno- epidemiologiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez OHP
      Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
      Adres: Kościuszki 58, 88-200 Radziejów, powiat: radziejowski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Monika Czyżewska
      Numer telefonu: 542854171
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji:
      Wymagane dokumenty:
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      praca przy linii produkcyjnej, pakowanie, sortowanie warzyw, ważenie wyrobów gotowych, dbałość o czystość na stanowisku pracy
      StPr/19/1323
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

      szycie odzieży
      StPr/19/1867
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      prace pomocnicze przy przerobie warzyw mrożonych i konserwowych, odbiór surowca w skrzynie, odbiór zgrzewek z taśmy i układanie na palety; pracodawca zapewnia bezpłatny dowóz na trasie Inowrocław-Gni
      StPr/19/1857
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      przebieranie i oczyszczanie surowca przy taśmie, przepakowywanie wyrobów, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
      15/5/2019
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      staż w salonie fryzjerskim
      StPr/19/1722
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      przebieranie i oczyszczanie surowca przy taśmie
      StPr/19/0526
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      załadunek i rozładunek mebli tapicerowanych
      StPr/19/1681

      obsługa urządzeń do krojenia tkanin
      StPr/19/1670

      prace na linii produkcyjnej konserw-nadzór urządzeń, pakowanie, kontrola jakości , drobne prace porządkowe na stanowisku pracy
      StPr/19/1631
      wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN

      prace transportowe na terenie zakładu przy uzyciu wózka widłowego, paletowanie, stretchowanie
      StPr/19/1632
      wynagrodzenie od 2 900 - 3 100 PLN