Magazynier/operator wózka widłowego -oferta pracy zgłaszana przez agencje zatrud

Miejsce pracy: 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace transportowe na terenie zakładu przy uzyciu wózka widłowego, paletowanie, stretchowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 20.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 900 - 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Uprawnienia:
      • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      • obsługa wózków widłowych
        Pracodawca: MANPOWERGROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Adres: Prosta 68, 00-838 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 608 388 456
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: spotkanie informacyjne dotyczące oferty odbędzie się 22.05.2019 r. o godz. 11.00 p. 314 III piętro PUP Inowrocław. Prosimy o zabranie ze sobą cv. Zapr
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 22.05.2019 r. g.11.00
        praca przy linii produkcyjnej, pakowanie, sortowanie warzyw, ważenie wyrobów gotowych, dbałość o czystość na stanowisku pracy
        StPr/19/1323
        wynagrodzenie od 2 600 - 3 000 PLN

        szycie odzieży
        StPr/19/1867
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        prace pomocnicze przy przerobie warzyw mrożonych i konserwowych, odbiór surowca w skrzynie, odbiór zgrzewek z taśmy i układanie na palety; pracodawca zapewnia bezpłatny dowóz na trasie Inowrocław-Gni
        StPr/19/1857
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        przebieranie i oczyszczanie surowca przy taśmie, przepakowywanie wyrobów, dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
        15/5/2019
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        staż w salonie fryzjerskim
        StPr/19/1722
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        przebieranie i oczyszczanie surowca przy taśmie
        StPr/19/0526
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        załadunek i rozładunek mebli tapicerowanych
        StPr/19/1681

        obsługa urządzeń do krojenia tkanin
        StPr/19/1670

        prace na linii produkcyjnej konserw-nadzór urządzeń, pakowanie, kontrola jakości , drobne prace porządkowe na stanowisku pracy
        StPr/19/1631
        wynagrodzenie od 2 500 - 2 700 PLN

        prace transportowe na terenie zakładu przy uzyciu wózka widłowego, paletowanie, stretchowanie
        StPr/19/1632
        wynagrodzenie od 2 900 - 3 100 PLN