Kelner/barman (nr 1151)

Miejsce pracy: Kątna 14, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa gości restauracji, sporządzanie posi.lków, obróbka termiczna żywności, prace porządkowe
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe w gastronomii
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: HARASÓWKA SP. Z O.O.
    Adres: Kątna 14, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 502262406
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w siedzibie firmy, pod nr tel: 502262406, lub dokumenty aplikacyjne można składac na e-mail: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    zbiór truskawek - istnieje możliwość zorganizowania dojazdu
    StPr/19/1193
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    obsługa gości restauracji, sporządzanie posi.lków, obróbka termiczna żywności, prace porządkowe
    StPr/19/1151
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Sporządzanie posiłków, obróbka termiczna zywności, prace porządkowe, sporządzanie zamówień, zarządzanie podległym personelem.
    StPr/19/1152
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    pakowanie, konfekcjonowanie, układanie paczek na palecie/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe, dowóz z Inowrocławia w sezonie lub dopłaty na dojazd
    StPr/19/1103
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    prace za i wyładunkowe, sztaplowanie palet i skrzyniopalet, miksowanie towaru/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe z dopłatą, dowóz do i z pracy w sezonie a poza dod. na dojazd
    StPr/19/1104
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    usuwanie linii, konserwacja, diagnozowanie usterek, remonty i naprawy bieżące/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe z dopłatą, dowóz do i z pracy w sezonie a poza dod. na dojazdy-stała praca
    StPr/19/1105

    montaż końcowy mebli tapicerowanych, dokręcanie nóżek, okuć elementów ozdobnych, montaż stelaży i wysówek
    StPr/19/1070
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN