Kierowca /operator wózka widłowego (nr 1104)

Miejsce pracy: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace za i wyładunkowe, sztaplowanie palet i skrzyniopalet, miksowanie towaru/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe z dopłatą, dowóz do i z pracy w sezonie a poza dod. na dojazd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 27.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Uprawnienia:
      • książeczka zdrowia-sanitarno - epidemiologiczna
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: zaświadczenie o ukończeniu kursu wózkowego
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: BONDUELLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
        Adres: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu:
        Numer telefonu: 52 35 43 307
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, kontakt osobisty ul. Kilińskiego 11, Gniewkowo, tel. 52 35 43 307 lub dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        zbiór truskawek - istnieje możliwość zorganizowania dojazdu
        StPr/19/1193
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        obsługa gości restauracji, sporządzanie posi.lków, obróbka termiczna żywności, prace porządkowe
        StPr/19/1151
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        Sporządzanie posiłków, obróbka termiczna zywności, prace porządkowe, sporządzanie zamówień, zarządzanie podległym personelem.
        StPr/19/1152
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        pakowanie, konfekcjonowanie, układanie paczek na palecie/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe, dowóz z Inowrocławia w sezonie lub dopłaty na dojazd
        StPr/19/1103
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        prace za i wyładunkowe, sztaplowanie palet i skrzyniopalet, miksowanie towaru/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe z dopłatą, dowóz do i z pracy w sezonie a poza dod. na dojazd
        StPr/19/1104
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        usuwanie linii, konserwacja, diagnozowanie usterek, remonty i naprawy bieżące/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe z dopłatą, dowóz do i z pracy w sezonie a poza dod. na dojazdy-stała praca
        StPr/19/1105

        montaż końcowy mebli tapicerowanych, dokręcanie nóżek, okuć elementów ozdobnych, montaż stelaży i wysówek
        StPr/19/1070
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN