Pracownik liniowy (Nr 1103 )

Miejsce pracy: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pakowanie, konfekcjonowanie, układanie paczek na palecie/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe, dowóz z Inowrocławia w sezonie lub dopłaty na dojazd
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • umiejętności manualne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BONDUELLE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
      Adres: Kilińskiego 11, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 52 35 43 307
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv, dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail [email protected], osobiście ul. Kilińskiego 11, Gniewkowo, tel.52 35 43 307
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      zbiór truskawek - istnieje możliwość zorganizowania dojazdu
      StPr/19/1193
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      obsługa gości restauracji, sporządzanie posi.lków, obróbka termiczna żywności, prace porządkowe
      StPr/19/1151
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Sporządzanie posiłków, obróbka termiczna zywności, prace porządkowe, sporządzanie zamówień, zarządzanie podległym personelem.
      StPr/19/1152
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      pakowanie, konfekcjonowanie, układanie paczek na palecie/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe, dowóz z Inowrocławia w sezonie lub dopłaty na dojazd
      StPr/19/1103
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      prace za i wyładunkowe, sztaplowanie palet i skrzyniopalet, miksowanie towaru/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe z dopłatą, dowóz do i z pracy w sezonie a poza dod. na dojazd
      StPr/19/1104
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      usuwanie linii, konserwacja, diagnozowanie usterek, remonty i naprawy bieżące/posiłki regeneracyjne, obiady abonamentowe z dopłatą, dowóz do i z pracy w sezonie a poza dod. na dojazdy-stała praca
      StPr/19/1105

      montaż końcowy mebli tapicerowanych, dokręcanie nóżek, okuć elementów ozdobnych, montaż stelaży i wysówek
      StPr/19/1070
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN