Zamknij

Pierwsza w sezonie porażka Mikrusa [ZDJĘCIA]

08:38, 25.09.2022 ST Aktualizacja: 12:35, 02.10.2022
Skomentuj

W meczu 7. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A (grupa Bydgoszcz II) Mikrus-Gesal Szadłowice przegrał na własnym boisku z Pogonią II Mogilno 2:3.

Dla gospodarzy to pierwsza porażka w tym sezonie.

Mikrus w 30. minucie objął prowadzenie po golu Pawła Stępnia, który na początku drugiej połowy zszedł z boiska z powodu kontuzji. Później goście strzelili trzy gole, a tuż przed końcem spotkania Dawid Pawlak zmniejszył rozmiary porażki.

Za tydzień Mikrus zmierzy się w Złotnikach Kujawskich z Piastem. Początek meczu w sobotę 1 października o godzinie 16.

[FOTORELACJA]876[/FOTORELACJA]

MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE – POGOŃ II MOGILNO 2:3 (1:0)

Bramki dla Mikrusa: Paweł Stępień (30’), Dawid Pawlak (90+2’).

MIKRUS: Arkadiusz Stępień – Paweł Stępień (48’ Leszek Matyjasik), Dawid Pawlak, Piotr Jaworski, Maciej Pawlak, Kamil Krzewina, Franciszek Kostuch (82’ Arkadiusz Frątczak), Oskar Salwa, Krystian Nocny, Mateusz Zboiński, Błażej Wyrkowski (82’ Filip Rutecki). Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 7. KOLEJKI

Kujawy Markowice – BOSiR Barcin 7:2, Zagłębie Piechcin – Cukrownik Tuczno 0:4, Goplania Inowrocław – Piast Złotniki Kujawskie 1:2, Szubinianka Szubin – Pałuczanka Żnin 0:2, AF Brzoza – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:4, Spójnia Białe Błota – Tarant Wójcin 2:3.