Mikrus w końcu ma trzy punkty. Piast pokonany [ZDJĘCIA]

22:11, 12.09.2021 S.T Aktualizacja: 22:13, 12.09.2021

W meczu 5. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A Mikrus-Gesal Szadłowice pokonał Piasta Złotniki Kujawskie 6:0.

Gospodarze mieli o tyle ułatwione zadanie, że Piast pojawił się w Szadłowicach w 9-osobowym składzie. W drugiej połowie z powodu kontuzji zaczęli wypadać kolejni zawodnicy ze Złotnik Kujawskich, aż w 80. minucie zostało ich tylko sześciu zdolnych do gry. Według przepisów to jednego za mało, by kontynuować mecz i sędzia zakończył zawody.

Za tydzień Mikrus zmierzy się w Żninie z Pałuczanką. Początek spotkania w sobotę 18 września o godzinie 17.

[FOTORELACJA]691[/FOTORELACJA]

MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE – PIAST ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 6:0 (2:0)

Bramki dla Mikrusa: Paweł Stępień 3 (2’, 15’, 64’), Maciej Pawlak (56’), Patryk Lingnau (75’), Klaudiusz Jaskuła (76’).

MIKRUS: Jakub Morek – Paweł Stępień (68’ Szymon Miszczyk), Artur Dąbrowski, Patryk Lingnau, Leszek Matyjasik (60’ Klaudiusz Jaskuła), Mateusz Mąka, Maciej Pawlak (68’ Arkadiusz Frątczak), Piotr Jaworski, Oskar Salwa (75’ Artur Urbaniak), Jarosław Sołomonow (60’ Kamil Krzewina), Karol Kruszczyński. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 5. KOLEJKI

AF Brzoza – Zootechnik Kołuda Wielka 0:2, Kujawy Markowice – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 0:3, Noteć Gębice – Pałuczanka Żnin 1:0, Spójnia Białe Błota – Szubinianka Szubin 6:1, LZS Kościelec – BOSiR Barcin 3:6, Zagłębie Piechcin – Goplania Inowrocław 3:3.