Zamknij

Mikrus-Gesal lepszy od Legii [ZDJĘCIA]

09:16, 17.06.2021 | S.T
Skomentuj

W meczu 18. kolejki kujawsko-pomorskiej Klasy A (grupa Bydgoszcz II) Mikrus-Gesal Szadłowice pokonał w wyjazdowym meczu Legię Strzelce 2:1.

Spotkanie początkowo miało zostać rozegrane pod koniec marca, ale wtedy z powodu koronawirusowych obostrzeń nie doszło do skutku.

Wczoraj Mikrus po pierwszej połowie przegrywał 0:1, ale niedługo po przerwie dzięki golom Błażeja Wyrkowskiego i Piotra Jaworskiego udało się odwrócić losy wyniku.

Po środowych meczach znamy już zespół, który w przyszłym sezonie zagra w klasie okręgowej. Dzięki zwycięstwu nad Dębem Bąkowo/Dąbrowa Biskupia awans zapewniła sobie Noteć Inowrocław.

Kolejny mecz Mikrus rozegra w środę 23 czerwca o godzinie 18 w Żninie z Pałuczanką.

[FOTORELACJA]657[/FOTORELACJA]

LEGIA STRZELCE – MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE 1:2 (1:0)

Bramki dla Mikrusa: Błażej Wyrkowski (48’), Piotr Jaworski (54’).

MIKRUS: Jakub Morek – Piotr Jaworski, Arkadiusz Frątczak, Patryk Lingnau, Mateusz Mąka, Leszek Matyjasik (65’ Dariusz Semenowicz), Krzysztof Milewski, Dawid Pawlak, Oskar Salwa, Błażej Wyrkowski, Mateusz Zboiński. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 18. KOLEJKI

Piast Złotniki Kujawskie – Spójnia Białe Błota 0:0, Pałuczanka Żnin – LZS Kościelec 9:0, Noteć Inowrocław – Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 5:2, Zagłębie Piechcin – Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4:3, Zootechnik Kołuda Wielka – Znicz Rojewo 2:0, Noteć Gębice – Kujawianka Strzelno 3:0. Pauzowała Burza Nowa Wieś Wielka.