Niesamowity mecz w Bydgoszczy! Unia zremisowała z Chemikiem [ZDJĘCIA]

14:07, 21.11.2020 S.T Aktualizacja: 13:15, 02.12.2020

W meczu 17. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi Unia Gniewkowo zremisowała w Bydgoszczy z Chemikiem 2:2.

To było niesamowite spotkanie ze szczęśliwym zakończeniem. Unia wyrwała punkt w ostatniej akcji meczu, gdy po rzucie rożnym gola strzelił Oskar Kryszak. Środkowy obrońca Unii przeżywał w tym meczu prawdziwą huśtawkę nastrojów. Najpierw, w 67. minucie, pięknym strzałem doprowadził do stanu 1:1. Dwie minuty przed końcem meczu popełnił kolejny w tym sezonie faul w polu karnym, a Szymon Maziarz wykorzystał rzut karny. Gdyby dramaturgii było mało, to Unia jeszcze w pierwszej połowie, przy stanie 0:0, zmarnowała rzut karny. Kamil Fajkowski trafił piłką w poprzeczkę.

[FOTORELACJA]603[/FOTORELACJA]

CHEMIK BYDGOSZCZ – UNIA GNIEWKOWO 2:2 (0:0)

Bramki dla Unii: Oskar Kryszak (67’, 90+’).

UNIA: Arkadiusz Stępień – Kamil Piotrowiak, Oskar Kryszak, Mateusz Nowacki – Janusz Olach, Kacper Włodarczyk, Sławomir Piechocki (90’ Michał Hałas), Filip Sąsała (77’ Daniel Majer), Bartosz Pędowski – Radosław Kłosowski, Kamil Fajkowski (61’ Mateusz Filipiak). Trener: Maciej Tyburek.

INNE MECZE 17. KOLEJKI

KS Brzoza – BKS Bydgoszcz 0:7, Lider Włocławek – Zawisza Bydgoszcz 1:2, Sparta Brodnica – Cuiavia Inowrocław 4:1. Orlęta Aleksandrów Kujawski – Sportis Łochowo 1:0, Start Pruszcz – Wda Świecie 3:2, Lech Rypin – Pogoń Mogilno 2:1, Chełminianka Chełmno – Legia Chełmża 0:4. Mecz Kujawiak Kowal – Włocłavia Włocławek nie odbędzie się z powodu zagrożenia epidemicznego. Pauzuje Kujawianka Izbica Kujawska.