Mikrus gromi Kujawiankę. Najwyższa wygrana w historii! [ZDJĘCIA]

22:39, 17.10.2020 S.T Aktualizacja: 22:41, 18.10.2020

Niezwykle efektowne zwycięstwo odnieśli w 8. kolejce kujawsko-pomorskiej Klasy A (grupa Bydgoszcz II) piłkarze Mikrusa-Gesal Szadłowice. Pokonali Kujawiankę Strzelno aż 11:1.

Nigdy wcześniej w swojej 10-letniej historii występów na ligowych boiskach ekipa z Szadłowic nie wygrała spotkania różnicą 10 goli. Dotychczasowym najlepszym wynikiem było 12:3 w meczu z Unią Leszcze, jeszcze podczas rywalizacji w Klasie B.

[FOTORELACJA]588[/FOTORELACJA]

MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE – KUJAWIANKA STRZELNO 11:1 (5:1)

Bramki dla Mikrusa: Michał Urbaniak 2 (1’, 16’), Paweł Stępień 2 (18’ z karnego, 21’), Krzysztof Głogowski (23’), Błażej Wyrkowski 2 (47’, 70’), Leszek Matyjasik (64’), Patryk Lingnau (67’), Piotr Jaworski 2 (73’, 78’).

MIKRUS: Jakub Morek (62’ Przemysław Łysiak) – Paweł Stępień (46' Błażej Wyrkowski), Artur Dąbrowski (55’ Leszek Matyjasik), Krzysztof Głogowski, Piotr Jaworski, Patryk Lingnau, Krzysztof Milewski, Dawid Pawlak, Oskar Salwa, Michał Urbaniak (50’ Arkadiusz Frątczak), Damian Woźnica. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 8. KOLEJKI

Zagłębie Piechcin – Spójnia Białe Błota 0:3, LZS Kościelec – Burza Nowa Wieś Wielka 2:0, Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie – Znicz Rojewo 0:4. Mecz Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia – Piast Złotniki Kujawskie został przerwany przy stanie 2:1 w drugiej połowie (goście zeszli z boiska po nieuznanym przez sędziego golu na 2:2). Mecze Noteć Inowrocław – Noteć Gębice i Pałuczanka Żnin – Zootechnik Kołuda Wielka nie odbyły się z powodu zagrożenia epidemicznego. Pauzowała Legia Strzelce.