Unia prowadziła, ale przegrała w Łochowie

16:46, 10.10.2020 S.T Aktualizacja: 12:38, 16.10.2020

W meczu 11. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi Unia Gniewkowo przegrała w Łochowie ze Sportisem 1:3.

Goście znakomicie rozpoczęli to spotkanie. Już w 3. minucie bardzo ładną akcję strzałem głową wykończył Radosław Kłosowski. Kilka minut później ten sam zawodnik miał wyśmienitą okazję, by podwyższyć wynik, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem trafił w jego nogi.

Później inicjatywę zaczęli przejmować gospodarze, a konsekwencją ich coraz lepszej gry były dwa gole strzelone jeszcze w pierwszej połowie.

Po zamianie stron to nadal Sportis przeważał na boisku, a swoją przewagę udokumentował kolejnym golem. Unia w końcówce była jeszcze bliska zdobycia kontaktowej bramki (strzał Kacpra Włodarczyka), ale nie udało się tej sztuki dokonać.

SPORTIS ŁOCHOWO – UNIA GNIEWKOWO 3:1 (2:1)

Bramka dla Unii: Radosław Kłosowski (3’).

UNIA: Arkadiusz Stępień – Michał Piotrowski, Oskar Kryszak, Przemysław Żbikowski – Mateusz Nowacki (81’ Mateusz Balik), Kamil Piotrowiak (78’ Kacper Włodarczyk), Sławomir Piechocki, Filip Sąsała (90' Mateusz Filipak), Bartosz Pędowski – Radosław Kłosowski (64’ Michał Hałas), Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 11. KOLEJKI

Lider Włocławek – Legia Chełmża 3:1, Chemik Bydgoszcz – Sparta Brodnica 2:1, Orlęta Aleksandrów Kujawski – Kujawianka Izbica Kujawska 0:4, Start Pruszcz – Cuiavia Inowrocław 1:2, Wda Świecie – Włocłavia Włocławek 1:6, Lech Rypin – Chełminianka Chełmno 2:1, Zawisza Bydgoszcz – BKS Bydgoszcz 4:1, Kujawiak Kowal – Pogoń Mogilno 1:2. Pauzuje KS Brzoza.