Unia strzeliła trzy gole, ale przegrała w Bydgoszczy

14:39, 19.09.2020 S.T Aktualizacja: 11:01, 25.09.2020
Skomentuj Jakub Soboczyński Jakub Soboczyński

W meczu 8. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi Unia Gniewkowo przegrała w Bydgoszczy z BKS-em 3:4.

Goście wyszli na prowadzenie w 30. minucie po trafieniu Radosława Kłosowskiego, ale jeszcze przed przerwą to gospodarze byli lepsi (jednego z goli strzelił wychowanek Unii Michał Żurowski). Później BKS powiększył prowadzenie. Unia dwa razy potrafiła zbliżyć się do rywali na jednego gola, ale strat nie odrobiła.

Dwa gole bydgoszczanie zdobyli po strzałach z rzutów karnych.

BKS BYDGOSZCZ – UNIA GNIEWKOWO 4:3 (2:1)

Bramki dla Unii: Radosław Kłosowski (30’), Kamil Fajkowski (80’), Michał Hałas (90’).

UNIA: Arkadiusz Stępień – Michał Piotrowski (71’ Michał Hałas), Oskar Kryszak, Przemysław Żbikowski – Mateusz Nowacki, Sławomir Piechocki (88’ Mateusz Balik), Piotr Kaźmierski (71’ Mateusz Filipiak), Kamil Piotrowiak (77’ Kacper Włodarczyk), Bartosz Pędowski (55’ Bartosz Wilga) – Radosław Kłosowski, Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 8. KOLEJKI

Lech Rypin – Chemik Bydgoszcz 1:1, Kujawianka Izbica Kujawska – Zawisza Bydgoszcz 1:1, Chełminianka Chełmno – Start Pruszcz 5:1, Cuiavia Inowrocław – Kujawiak Kowal 1:1, Pogoń Mogilno – Wda Świecie 5:2, Legia Chełmża – Sportis Łochowo 1:0, Sparta Brodnica – Lider Włocławek 0:0, Włocłavia Włocławek – KS Brzoza 9:1. Pauzowały Orlęta Aleksandrów Kujawski.