Mikrus przegrał w Dąbrowie Biskupiej

22:18, 12.11.2019 S.T Aktualizacja: 22:18, 12.11.2019

Porażką zakończyli rundę jesienną w kujawsko-pomorskiej Klasie A (grupa Bydgoszcz II) zakończyli piłkarze Mikrusa-Gesal Szadłowice. W Dąbrowie Biskupiej ulegli Dębowi Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 4:5.

Gospodarze mecz ułożyli po swojej myśli już w pierwszej połowie, po której prowadzili 3:0. Mikrus obudził się po przerwie, ale nie udało się odrobić strat.

DĄB BĄKOWO/DĄBROWA BISKUPIA – MIKRUS-GESAL SZADŁOWICE 5:4 (3:0)

Bramki dla Mikrusa: Adam Kujawa (52’), Patryk Lingnau (65’), Piotr Jaworski (83’), samobójca (90+’).

MIKRUS-GESAL: Przemysław Łysiak – Krzysztof Milewski, Dariusz Semenowicz, Artur Dąbrowski, Arkadiusz Frątczak – Michał Urbaniak, Piotr Jaworski, Adam Kujawa, Leszek Matyjasik (14’ Dawid Pawlak) – Patryk Lingnau, Mateusz Zboiński. Trener: Dariusz Semenowicz.

INNE MECZE 13. KOLEJKI

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie – Noteć Gębice 3:4, Spójnia Białe Błota – Pogoń II Mogilno 4:2, Piast Kołodziejewo – Victoria Kołaczkowo 2:1, Burza Nowa Wieś Wielka – Noteć Inowrocław 6:2, Zootechnik Kołuda Wielka – Zagłębie Piechcin 1:1, Pałuczanka Żnin – Znicz Rojewo 1:3.