Katastrofa przy Parkowej. Unia - Orlęta 1:5!

14:31, 12.10.2019 S.T Aktualizacja: 11:55, 14.10.2019

Najgorszy mecz w sezonie 2019/20 już chyba za Unią. Gniewkowianie w spotkaniu 11. kolejki kujawsko-pomorskiej IV ligi przegrali z Orlętami Aleksandrów Kujawski 1:5.

Starcie rozpoczęło się po myśli gniewkowskich kibiców, bo Kamil Fajkowski w 26. minucie dał swojej drużynie prowadzenie. Jeszcze przed przerwą goście doprowadzili do remisu. Po zmianie stron nic już nie układało się po myśli gospodarzy. Orlęta wyszły na prowadzenie w 69. minucie, a w końcówce urządziły sobie strzelaninę, raz za razem punktując bezbronny zespół trenera Grzegorza Jeromina.

Była to pierwsza w sezonie porażka Unii na własnym stadionie.

UNIA GNIEWKOWO – ORLĘTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 1:5 (1:1)

Bramka dla Unii: Kamil Fajkowski (26’).

UNIA: Arkadiusz Stępień – Kamil Piotrowiak (78' Janusz Olach), Przemysław Żbikowski, Michał Hałas (79' Radosław Kłosowski), Piotr Kaźmierski – Bartosz Wilga (65' Bartosz Pędowski), Łukasz Cięgotura, Sylwester Gęgotek, Łukasz Waligóra (65' Joachim Trenk), Mateusz Nowacki – Kamil Fajkowski. Trener: Grzegorz Jeromin.

INNE MECZE 11. KOLEJKI

Pogoń Mogilno – Kujawianka Izbica Kujawska 5:1, BKS Bydgoszcz – Piast Złotniki Kujawskie 3:4, Lech Rypin – Pomorzanin Toruń 0:1, Sparta Brodnica – Chemik Bydgoszcz 1:2, Sportis Łochowo – Zawisza Bydgoszcz 2:1, Legia Chełmża – Lider Włocławek 0:1, Notecianka Pakość – Włocłavia Włocławek 3:0, Cuiavia Inowrocław – Chełminianka Chełmno 3:2.