Zamknij

Czarni gonili Orłowiankę, ale złapali tylko remis

21:20, 23.09.2019 S.T Aktualizacja: 09:25, 24.09.2019
Skomentuj

W meczu 5. kolejki kujawsko-pomorskiej B-Klasy Czarni Wierzchosławice zremisowali na własnym boisku z Orłowianką Orłowo 2:2.

Gospodarze kiepsko rozpoczęli. W 10. minucie stracili pierwszego gola, w 37. kolejnego. Tuż przed przerwą i po niej wzięli się jedna do roboty i byli blisko wygranej. Między golami Karola Kruszczyńskiego i Krzysztofa Sobczaka rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Brzustowicz.

Kolejny mecz Czarni rozegrają w Wójcinie z Tarantem – 29 września o godzinie 12.

CZARNI WIERZCHOSŁAWICE – ORŁOWIANKA ORŁOWO 2:2 (1:2)

Bramki dla Czarnych: Karol Kruszczyński, Krzysztof Sobczak.

CZARNI: Mateusz Grabowski – Jakub Dąbrowski (46’ Tomasz Kurpyt), Mikołaj Aleksandrzak, Michał Wilk, Dariusz Wójciński – Marcin Marczak, Mateusz Nowicki (75’ Damian Przybylski), Maciej Zboiński, Karol Kruszczyński – Krzysztof Sobczak, Kamil Brzustowicz. Trener: Paweł Brzustowicz.

INNE MECZE 5. KOLEJKI

Grom Ostrowo – Kujawy/Błękitni Markowice 1:8, Unia Leszcze – LZS Kościelec Kujawski 4:7, Iskra Sikorowo – Tarant Wójcin 0:9, Kolorowi Krusza Zamkowa – Fregata Polanowice 1:2, Cuiavia II Inowrocław – Cukrownik Tuczno 2:2. Pauzował Kujawiak Sukowy.