Czarni wygrali z liderem na jego boisku

22:50, 15.09.2019 S.T Aktualizacja: 22:52, 15.09.2019

Tydzień temu Czarni Wierzchosławice zasygnalizowali zwyżkę formy, odnosząc pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach. W sobotę pokazali, że będą groźni dla każdej drużyny w swojej grupie kujawsko-pomorskiej Klasy B.

Rywalem ekipy z Wierzchosławic była prowadząca w tabeli przed 4. kolejką Fregata Polanowice. Mecz rozpoczął się tak, jak spodziewała się większość kibiców – od prowadzenia gospodarzy po pierwszej połowie. Końcówka spotkania to jednak popis gości. Czarni w ostatnich 10 minutach strzelili trzy gole i zainkasowali trzy punkty.

Kolejne spotkanie – w sobotę 21 września o godzinie 15 w Wierzchosławicach z Orłowianką Orłowo.

FREGATA POLANOWICE – CZARNI WIERZCHOSŁAWICE 1:3 (1:0)

Bramki dla Czarnych: Krzysztof Sobczak (80’), Damian Przybylski (88’), Kamil Brzustowicz (90’).

CZARNI: Patryk Studziński – Bartłomiej Gotowalski, Mikołaj Aleksandrzak, Michał Wilk, Dariusz Wójciński – Marcin Marczak (80’ Damian Przybylski), Mateusz Nowicki, Tomasz Fajkowski (46’ Tomasz Kurpyt), Karol Kruszczyński – Krzysztof Sobczak, Kamil Brzustowicz. Trener: Paweł Brzustowicz.

INNE MECZE 4. KOLEJKI

Kujawy/Błękitni Markowice – Cuiavia II Inowrocław 2:2, Kujawiak Sukowy – Kolorowi Krusza Zamkowa 0:3, Orłowianka Orłowo – Iskra Sikorowo 4:0, Tarant Wójcin – Unia Leszcze 6:1, LZS Kościelec Kujawski – Grom Ostrowo 8:1. Pauzował Cukrownik Tuczno.