Ryby brały w zawodach o Puchar Burmistrza Gniewkowa

10:01, 28.05.2019 S.T Aktualizacja: 10:02, 28.05.2019

W miniony weekend na wodach w Michałowie odbyły się Drużynowe Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Gniewkowa.

Zwyciężyła drużyna Pigża Team w składzie: Krzysztof Koczewski, Krzysztof Robaszkiewicz i Tomasz Paradowski uzyskując wynik wagowy 15,86 kg. Drugie miejsce zajęła drużyna Stowarzyszenia Wędkarskiego „OKOŃ” w składzie Sławomir Zalewski, Mateusz Przygodziński i Marcin Bysikiewicz, uzyskując wynik wagowy 13,78kg. Na ostatnim miejscu na podium stanęła drużyna Kujavy Fishing Team w składzie: Michał Majewski, Rafał Owedyk i Przemysław Krawczyk, uzyskując wynik wagowy 13,32 kg.

Łączna waga złowionych ryb to 143,395 kg!

Zwycięzcom, a także pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę i zaangażowanie.