Piłkarki z SP 1 drugie w mistrzostwach powiatu

09:01, 19.01.2018 K.T

W Janikowie odbyły się halowe mistrzostwa powiatu inowrocławskiego w piłce nożnej dziewcząt. Drugie miejsce w zawodach zajęły zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewkowie, które pokonały gospodynie turnieju 5:3 oraz musiały uznać wyższość grających na co dzień w klubie IKKP Noteć zawodniczek Szkoły Podstawowej nr 14 z Inowrocławia. Tym samym piłkarki Macieja Tyburka uplasowały się na drugiej pozycji. Najlepszą zawodniczką naszej ekipy została wybrana Daria Stec.

3. Janikowo

Nasze zawodniczki wystąpiły z następującym składzie: Oliwia Bolińska, Klaudia Ferenc, Oliwia Kamińska, Daria Stec, Patrycja Sternicka, Martyna Szymczak, Joanna Biazik, Anastazja Romanowicz, Dominika Cieślińska, Julia Dreliszak. Trener: Maciej Tyburek.