FC PO NALEWCE ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU DZIKICH DRUŻYN W KAT. GIMNAZJUM

13:43, 18.07.2017 J.U

14 lipca o godz. 10 rano na miejscowym boisku Orlik rozegrany został Turniej Dzikich Drużyn w kat. Gimnazjum. Do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym", 2 x po 10 min. Zwycięzcami została drużyna FC PO NALEWCE, drugie miejsce przypadło zespołowi WOLNI STRZELCY, trzecie miejsce zajęli piłkarze z drużyny ZIELONE ŁODYGI. Na zakończenie Wszystkie zespoły otrzymały okazałe puchary. Tak jak za każdym razem wybrani zostali również wyróżniający się zawodnicy kategorii – najlepszy bramkarz został Bartłomiej Kozłowski, a najlepszym strzelcem został Michał Kruczykowski. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim drużynom za sportową rywalizację, a w szczególności opiekunom drużyn, dzięki którym turniej przebiegał bez żadnych problemów.