Wielki powrót Czarnych od 0:2 do 3:2

10:44, 15.10.2018 S.T Aktualizacja: 10:45, 15.10.2018

Znakomita druga połowa pozwoliła Czarnym Wierzchosławice odnieść drugie zwycięstwo w kujawsko-pomorskiej B-Klasie (grupa Bydgoszcz V).

Zespół z Wierzchosławic do przerwy przegrywał w Kruszy Zamkowej z Kolorowymi 0:2, ale po zmianie stron strzelił trzy gole i zainkasował trzy punkty. Decydującą bramkę Mateusz Zboiński zdobył w doliczonym czasie gry!

KOLOROWI KRUSZA ZAMKOWA – CZARNI WIERZCHOSŁAWICE 2:3 (2:0)

Bramki dla Czarnych: Mateusz Zboiński (50’, 90+1’), Krystian Jędrasik (74’).

CZARNI: Bartłomiej Lewandowski – Kacper Welenc, Mateusz Nowicki, Jakub Dąbrowski, Patryk Borowski (25’ Jakub Marczak) – Arkadiusz Czajka (87’ Damian Brzozowski), Filip Sobczak, Bartosz Błażejewski, Karol Kruszczyński – Mateusz Zboiński, Krystian Jędrasik.

INNE MECZE 8. KOLEJKI

Kujawy/Błękitni Markowice – Iskra Sikorowo 6:0, Orłowianka Orłowo – Unia Leszcze 2:4, Cukrownik Tuczno – Grom Ostrowo 6:2, Fregata Polanowice – Tarant Wójcin 4:2. Mecz Noteć Inowrocław – Kujawiak Sukowy nie odbył się (goście nie dojechali.