Zamknij

Daniel Nowak mistrzem Gniewkowa w darta

16:45, 24.04.2018 K.T Aktualizacja: 16:46, 24.04.2018
Skomentuj

Zakończyły się rozgrywki Grand Prix Gniewkowa w Darta, które gromadziły zawodników i kibiców w salce rekreacyjno-sportowej mieszczącej się w siedzibie MGOKSiR.

Pierwszy etap odbył się 24 listopada 2017 roku. Cykl składał się z sześciu turniejów rozgrywanych w piątkowe wieczory. Bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem cyklu został Daniel Nowak, który wygrał trzy rundy i zdobył w sumie 480 punktów. O drugie miejsce trwała zażarta walka pomiędzy trójką zawodników. Zwycięsko wyszedł z niej Ariel Skowroński, triumfator ostatniego turnieju. Na trzecim miejscu podium zameldował się Łukasz Gotowalski.

Na zakończenie cyklu zawodnicy zostali uhonorowani statuetkami i pamiątkowymi medalami z okazji 750-lecia Gniewkowa.