Zamknij

Nowak znowu najlepiej rzucał lotką do tarczy

15:15, 19.02.2018 K.T
Skomentuj

W piątek 16 lutego rozegrano czwarty etap Grand Prix Gniewkowa w darta. Zawody tradycyjnie odbyły się w salce rekreacyjnej w siedzibie organizatora zmagań, czyli Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji.

Tym razem do walki stanęło ośmiu zawodników, wśród których po raz trzeci z rzędu bezkonkurencyjny okazała się lider klasyfikacji generalnej Daniel Nowak. Drugą pozycję wywalczył Dariusz Sobczak, na najniższym stopniu podium uplasował się Łukasz Gotowalski. Słabiej w tych zawodach spisał się dotychczasowy wicelider Ariel Skowroński zajmując dopiero szóstą pozycję. Tym samym aż trzech zawodników zajmuję ex aequo drugą pozycję w klasyfikacji generalnej, co zapowiada ciekawą walkę w dwóch ostatnich etapach.

Cykl Grand Prix składa się z sześciu turniejów, po rozegraniu których poznamy najlepszego zawodnika Gniewkowa. Kolejny czwarty etap zaplanowany jest na 16 marca 2018 roku.