Promuj to ogłoszenie

Komisjoner do zbierania zamówień bez doświadczenia

Data dodania: 2017-06-27 16:51:20ID: 19

32 Pokaż numerr.sanocki@personnel-international.pl

Jesteśmy agencją zatrudnienia która od ponad 15 lat kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców.
Obecnie Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) poszukuje dla swojego polskiego Klienta- międzynarodowej sieci hipermarketów- pracowników na stanowisko:
oferta pracy tymczasowej

Miejsca pracy:
Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw.kompletacja/ komisjonowanie/ picking),
zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego,
obsługa wózka widłowego,
dbanie o porządek w miejscu pracy,
praca w systemie zmianowym,
praca na hali ciepłej lub w chłodni(jogurty, owoce i warzywa);

Wymagania:
uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
dynamika pracy,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:
legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
zasadnicze wynagrodzenie miesięczne 2800zł brutto + premia uzależniona od efektów pracy(zarobki nawet 3,5-5,5 tys. netto miesięcznie),
możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji,
w razie potrzeby możliwość dojazdu z pobliskich miejscowości samochodem firmowym.

Kontakt:
E-Mail: a.adamski@personnel-international.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703