Nauczyciel historii (nr 3383)

Miejsce pracy: Toruńska 40, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: nauczanie historii w szkole podstawowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
    Uprawnienia:
    • przygotowanie pedagogiczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
      Adres: Toruńska 40, 88-140 Gniewkowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 604 576 608
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą osobisty w szkole w godz: 8-15, lub pod nr tel: 604 576 608
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-15
      prace dekarskie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
      StPr/18/3384
      wynagrodzenie od 2 100 - 4 000 PLN

      nauczanie historii w szkole podstawowej
      StPr/18/3383
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      montowanie stelaży do mebli tapicerowanych -istnieje możliwość przyuczenia
      StPr/18/3289
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      pomoc przy montowaniu mebli
      StPr/18/3288
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      klejenie kasetonów
      StPr/18/3285
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      pakowanie i załadunek mabli tapicerowanych
      StPr/18/3286

      tapicerowanie mebli
      StPr/18/3287
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      rozkładanie okablowania-pomoc elektryka
      StPr/18/3231
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      analiza jakościowa i ilościowa surowca (ważenie i wystawienie karty oceny surowca), kontrola warunków panujących na centrach dotyczących higieny pracy, kontrola zapasu surowca, prowadzenie ewidencji;
      StPr/18/2961
      wynagrodzenie od od 14 PLN