REKLAMA

Paweł Cichorz zwycięzcą III etapu Gniewkowo CUP

13:49, 18.07.2017 | J.U
REKLAMA
Skomentuj

Po raz trzeci w tym sezonie do boju stanęli tenisiści ziemni z gminy Gniewkowo. W minioną niedzielę 16 lipca na trzech kortach -boisku WBS, orliku oraz boisku w Wierzchosławicach do rywalizacji przystąpiło trzynastu tenisistów podzielonych na trzy grupy w których grano systemem „każdy z każdym". Awans do dalszych gier wywalczyli zwycięzcy grup, którzy grali ze sobą o miejsca 1-3 oraz zawodnicy z drugiego miejsca w grupie, którzy walczyli o miejsca 4-6. Zwycięzcą trzeciego w tym sezonie turnieju został Paweł Cichorz, który za plecami zostawił Rafał Welenca i Bogdana Horkulewicza, Czwartą lokatę zajął Piotr Czeladka, zaś piątą i szóstą pozycję zajęli kolejno Włodzimierz Tomasi i Jan Sąsała.

Każdy z pięciu turniejów zaliczanych do Gniewkowo CUP jest punktowany, a punkty, które zbierają zawodnicy, zaliczane są do klasyfikacji generalnej, której rozstrzygnięcie przypadnie po ostatnim etapie sezonu.

WYNIKI III ETAPU GNIEWKOWO CUP:

    GR. 1
Paweł Cichorz – Michał Zakrzewski 6:4
Beata Milewska – Tomasz Milewski 6:3
Zakrzewski – Jan Sąsała 0:6
Cichorz – Milewski 6:0
Milewska – Sąsała 2:6
Zakrzewski – Milewski 6:4
Cichorz – Milewska 6:0
Sąsała – Milewski 6:1
Milewska – Zakrzewski 1:6
Cichorz – Sąsała 6:2
 
    KOLEJNOŚĆ:
1.Paweł Cichorz
2.Jan Sąsała
3.Michał Zakrzewski
4.Beata Milewska
5.Tomasz Milewski

    GR.2
Bogdan Horkulewicz – Włodzimierz Tomasik 6:3
Kamil Piotrowiak – Mateusz Kasprzak 0:6
Tomasik – Kasprzak 6:3
Horkulewicz – Piotrowiak 6:0
Kasprzak – Horkulewicz 7:5
Tomasik – Piotrowiak 6:0
 
    KOLEJNOŚĆ:
1.Bogdan Horkulewicz
2.Włodzimierz Tomasik
3.Mateusz Kasprzak
4.Kamil Piotrowiak
 
    GR.3
Rafał Welenc – Rafał Majewski 6:1
Piotr Kryszak – Piotr Czeladka 5:6
Czeladka – Majewski 6:0
Welenc – Kryszak 6:3
Kryszak – Majewski 6:5
Czeladka – Welenc 1:6
 
    KOLEJNOŚĆ:
1.Rafał Welenc
2.Piotr Czeladka
3.Piotr Kryszak
4.Rafał Majewski
 
    FINAŁY:
Horkulewicz – Cichorz 1:6
Welenc – Horkulewicz 6:0
Cichorz – Welenc 6:2
 
    MIEJSCA 4-6:
Tomasik – Czeladka 5:7
Tomasik – Sąsała – walkower
Czeladka – Sąsała – walkower
 
    KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA III ETAPU:
1.Paweł Cichorz – 100 pkt
2.Rafał Welenc – 90 pkt.
3.Bogdan Horkulewicz – 80 pkt.
4.Piotr Czeladka – 70 pkt.
5.Włodzimierz Tomasik – 65 pkt.
6.Jan Sąsała – 60 pkt.
7-9.Michał Zakrzewski, Mateusz Kasprzak, Piotr Kryszak – 55 pkt.
10-12.Beata Milewska, Kamil Piotrowiak, Rafał Majewski – 50 pkt.
13.Tomasz Milewski – 45 pkt.
 
    KLASYFIKACJA PO III TURNIEJU GNIEWKOWO CUP 2017:
1.Paweł Cichorz 290 pkt.
2.Bogdan Horkulewicz 215 pkt.
3.Włodzimierz Tomasik 200 pkt.
4.Piotr Kryszak 195 pkt.
5.Rafał Welenc 190 pkt.
6.Rafał Majewski 165 pkt.
7.Tomasz Milewski, Beata Milewska, Jan Sąsała 150 pkt.
10.Piotr Czeladka 120 pkt.
11.Stefan Hałas, Michał Zakrzewski, Roland Drąg 105 pkt.
14.Filip Sąsała 70 pkt.
15.Mateusz Kasprzak 55 pkt.
16.Rafał Tyburek, Kamil Piotrowiak 50 pkt.
18.Gwidon Graczyk, Krystian Kotlarek 45 pkt.

(K.T.)

(J.U)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gniewkowo.eu | Prawa zastrzeżone | 2017